Oscary 2019 na żywo: stream online i transmisja w tv. Gdzie i o której oglądać?

Oscary 2019 na żywo obejrzymy w tv, jak i online. Gdzie i o której w Polsce śledzić transmisję live z Oscarów 2019, czerwonego dywanu i występów gwiazd?

Oscary 2019 na żywo obejrzymy w tv, jak i online. Gdzie i o której w Polsce śledzić transmisję live z Oscarów 2019, czerwonego dywanu i występów gwiazd?

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  oscary 2019 

Gala Oscary 2019 odbywa się w nocy z 24 na 25 lutego. Podczas gali wręczenia nagród nie zabraknie występów muzycznych. Oscary 2019 na żywo to występ grupy Queen z Adamem Lambertem w związku z nominacjami dla Bohemian Rhapsody oraz występ Lady Gagi i Bradleya Coopera z piosenką z filmu Narodziny gwiazdy.

Oscary 2019 na żywo w tv

Gdzie i o której oglądać Oscary 2019 w Polsce? Stacja Canal+, jako jedyna telewizja w Polsce, pokaże galę wręczenia Oscarów na żywo. Kanał zostanie odkodowany, tak, by wszyscy widzowie (nie tylko abonenci) mogli obejrzeć transmisję z gali wręczenia statuetek. Transmisja z Oscarów 2019 rozpocznie się o godzinie 23:30 z 24 na 25 lutego. Sama ceremonia rozpocznie się około godziny 2:00 i potrwa do 5:00 rano. Przed wydarzeniem transmitowana będzie także relacja z czerwonego dywanu.

Oscary 2019: WYNIKI i NOMINACJE

YouTube streamuje Oscary bez reklam

Transmisję na żywo z Oscarów możemy śledzić także przez internet na każdym urządzeniu. Streaming gali Oscary 2019 na YouTubie to zarówno Red Carpet, komentarze gości oraz samą ceremonię. Co ciekawe, podczas przerw reklamowych będziemy oglądać kulisy gali zamiast reklam komercyjnych. Oscary 2019 na YouTube możecie oglądać poniżej:

Oscary 2019 - powtórka

Wiemy także, że skrócona relacja z gali, czyli powtórka dla wszystkich, którzy nie mogli śledzić ceremonii w nocy, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego, o godz. 21:00, również na antenie Canal+. Powtórka także będzie odkodowana dla abonentów nc+ i dla użytkowników wybranych sieci kablowych.

Przypomnijmy, że o Oscara powalczy też polska Zimna wojna. Film Pawła Pawlikowskiego ma nominację do trzech statuetek - w kategoriach Najlepszy film nieanglojęzyczny, Najlepszy reżyser oraz Najlepsze zdjęcia.

Źródło: media.ncplus.pl / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV