Oscary: Najgorsze decyzje Akademii w historii

Werdykty Akademii Filmowej od zawsze budzą duże emocje. Historia pamięta jednak takie, z którymi do dziś trudno nam się pogodzić - oto najgorsze decyzje Akademii w historii.

Werdykty Akademii Filmowej od zawsze budzą duże emocje. Historia pamięta jednak takie, z którymi do dziś trudno nam się pogodzić - oto najgorsze decyzje Akademii w historii.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  oscary 2019 

Tej nocy odbędzie się 91. gala wręczenia Oscarów, w związku z czym pozostajemy w temacie - coroczne ceremonie zawsze budzą silne emocje, a fani już od momentu ogłoszenia nominacji trzymają kciuki za swoich faworytów. Na przełomie lat Akademia nagrodziła wiele wybitnych dzieł i kreacji aktorskich, jednak znalazło się miejsce także i na takie decyzje, które do dziś budzą silne kontrowersje...

Z okazji kolejnej edycji wręczenia złotych statuetek, przypomnijmy sobie najgorsze decyzje Akademii w historii:

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV