Oscary 2019 – gala wręczenia nagród w Canal+

Galę rozdania Oscarów będzie można obejrzeć na Canal+. Nie wiadomo na razie, co z transmisjami w internecie.

Galę rozdania Oscarów będzie można obejrzeć na Canal+. Nie wiadomo na razie, co z transmisjami w internecie.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  zimna wojna 

W nocy z 24 na 25 lutego odbędzie się 91. gala wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć tradycyjnie na antenie Canal+. Na razie nie wiadomo, czy transmisja zostanie udostępniona w internecie za pośrednictwem platformy player.pl.

Nie ma też jeszcze informacji o prowadzących i gościach studia poprzedzającego rozpoczęcie gali. Wkrótce wszystko powinno stać się jasne.

Tegoroczne Oscary rozdane zostaną z 24 na 25 lutego.

Źródło: Canalplus.media/Zdjęcie główne: Łukasz Bąk

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV