Ostatni Jedi – ten plakat zaświeci w Twoim ciemnym pokoju. Oto materiał

Artysta Mark Englert stworzył prawdziwie magiczny plakat filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi. Zobaczcie galerię.

Artysta Mark Englert stworzył prawdziwie magiczny plakat filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi. Zobaczcie galerię.

Portal io9.com opublikował pracę Marka Englerta i zapowiedział, że obecnie jest jedyna okazja, by go kupić. Na plakacie zostały odtworzone finałowe sceny z planety Crait, gdzie Luke Skywalker stanął do walki z Kylo Renem. A raczej jego projekcja Mocy.

Trzon pracy przedstawia Luke'a Skywalkera na Ahch-To, który unosi się nad ziemią podczas tworzenia projekcji Mocy. Dzięki nałożonej kolejnej warstwie w tym samym miejscu pojawia się kolejny materiał ukazujący jak Luke spotyka się z Kylo - ten pojawia się w momencie, gdy w ciemnym pomieszczeniu naświetlimy grafikę.

Praca została stworzona na zlecenie Lucasfilmu, który razem z Acme Archives i galerią Bottleneck wprowadza go do sprzedaży na zaledwie kilka dni. Cena to 65 dolarów za plakat. Sprzedaż ruszy o 18:00 czasu polskiego i potrwa do 22 lipca. W tym okresie nie ma ograniczeń. Powstanie tyle wersji fizycznych plakatu, ile będzie zamówień. Obok tego będzie wersja limitowana, która w czarno-białej stylistyce pokazuje spotkanie Luke'a z Kylo. Ta też kosztuje 65 dolarów.

Zobaczcie galerię:

Źródło: io9.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV