Ostatni prawdziwy mężczyzna skasowany. Nie będzie 7. sezonu

Ostatni prawdziwy mężczyzna to popularny seria komediowy z Timem Allenem. Był on emitowany przez 6 sezonów.

Ostatni prawdziwy mężczyzna to popularny seria komediowy z Timem Allenem. Był on emitowany przez 6 sezonów.

Adam Siennica

Adam Siennica

Informację o skasowaniu serialu stacji ABC podał portal TVLine. Serial doczekał się łącznie 130 odcinków. 6. sezon średnio oglądało 6,4 mln widzów ze współczynnikiem 1.1 w grupie docelowej 18-49. Był to kolejny spadek w stosunku do sezonu poprzedniego. To nie spodobało się włodarzom i go skasowali.

Czytaj także: Timeless skasowane

Przypomnijmy, że w obsadzie serialu Last Man Standing występowali Tim Allen Amanda Fuller, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever i Nancy Travis.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV