Przeczytaj w weekend

Timeless skasowane. Nie będzie 2. sezonu

Timeless miało duże szanse na 2. sezon. Ku zaskoczeniu twórców podjęto decyzję o anulowaniu produkcji.

Timeless miało duże szanse na 2. sezon. Ku zaskoczeniu twórców podjęto decyzję o anulowaniu produkcji.

Adam Siennica

Adam Siennica

Eric Kripke, współtwórca serialu Timeless wyjawił tę informację na Twitterze. Twierdzi, że są zaskoczeni i zdenerwowani takim obrotem sprawy. Wygląda na to, że mieli szanse na zamówienie, ale coś poszło nie tak. Prawie miesiąc temu przedstawiali stacji NBC swoją wizję na 2. sezon. Kripke zdradza, że będą szukali nowego domu dla serialu, ale pewności nie ma, że odniosą sukces.

Czytaj także: Recenzja finału Timeless

W obsadzie serialu występowali Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Goran Višnjic, Paterson Joseph, Sakina Jaffrey i Claudia Doumi. Pierwsza seria nie zamknęła całej historii.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV