Oto okładka Nory – nowej powieści Katarzyny Puzyńskiej

Już niedługo ukaże się Nora, nowa powieść kryminalna Katarzyny Puzyńskiej. Wydawca zaprezentował okładkę nowej książki, której akcja toczy się w Lipowie.

Już niedługo ukaże się Nora, nowa powieść kryminalna Katarzyny Puzyńskiej. Wydawca zaprezentował okładkę nowej książki, której akcja toczy się w Lipowie.

Opowieści o Lipowie Katarzyna Puzyńska łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Nora jest dziewiątą powieścią (inne to m.in. Motylek, ŁaskunWięcej czerwieni i Utopce), której akcja została osadzona w tym miasteczku.

Wydawnictwo Prószyński i s-ka zaprezentowało okładkę Nory. Na razie nie podano daty premiery - być może będzie to marzec, bo na ten miesiąc wydawca nie ujawnił jeszcze pełnego planu wydawniczego.

Nora - okładka
Źródło: Prószyński i S-ka

Źródło: Prószyński i S-ka / fot. Prószyński i S-ka

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV