Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement
 

Outcast: Opętanie w czerwcu na kanale FOX

Premierowy odcinek serialu Outcast: Opętanie stacja FOX w Polsce pokaże widzom w ramach jednoczesnej globalnej premiery na ponad 125 rynkach już 4 czerwca. Zarówno producenci, jak i krytycy przewidują ogromy sukces serialu, dlatego twórcy, jeszcze przed premierą telewizyjną, podjęli decyzję o produkcji drugiego sezonu. Pierwsza seria składa się z 10 odcinków.

Serial Outcast: Opętanie powstał na podstawie komiksu autorstwa Roberta Kirkmana i rysownika Paula Azacety pt. Outcast. Kirkman jest nie tylko pomysłodawcą serialu. Wraz z showrunnerem Chrisem Blackiem, Davidem Alpertem, Sharon Tal Yguado i Sue Naegle pełni także obowiązki producenta wykonawczego. Outcast: Opętanie został wyprodukowany przez wytwórnię FOX International Studios i jest pierwszą własną produkcją FOX Networks Group. Prawa do emisji w Stanach Zjednoczonych zakupiła stacja Cinemax, a w Polsce pokaże go tylko kanał FOX.

Przed jednym z pierwszych pokazów (Austin, Texas, luty 2016) twórca serialu Kirkman w wywiadzie dla Entertainment Weekly wyznał:

– Jestem tym pokazem bardzo podekscytowany. Może nawet trochę zdenerwowany. To pierwszy pilot, który napisałem i jestem bardzo ciekaw jak publiczność na niego zareaguje. Wierzę, że będzie super. Odcinek obejrzało do tej pory kilka osób z branży mediowej. Podczas pokazu jedna wyszła, ponieważ był dla niej zbyt mocny. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Jeśli nikt nie wyjdzie z sali chyba będę zawiedziony.

Głównym bohaterem serialu jest Kyle Barnes (Patrick Fugit, znany m.in. z „U progu sławy”, „Zaginiona dziewczyna”). Jego życie naznaczone jest cierpieniem i udręczeniem z powodu opętania  bliskich mu osób. Aby ich chronić, mężczyzna izoluje się od tych, których kocha – prowadzi samotne życie z dala od rodziny i przyjaciół. Poszukuje odpowiedzi na pytanie, dlaczego w jego otoczeniu czai się tak wiele złych mocy. W walce z demonami pomaga mu wielebny Anderson (w tej roli Philip Glenister, „Uwodziciel”, „Życie na Marsie”, „Powstać z popiołów”).

Źródło: informacja prasowa / Fot. FOX

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Mroczny Rycerz – najlepszy Batman kina?…

Chcemy przedstawić Wam ciekawostki związane z tym, jak w trylogii Mroczny Rycerz został na ekranie…

Plotka
-

Avengers: Endgame – wyciekło zdjęcie figurek…

Do premiery filmu Avengers: Endgame nie pozostało tak naprawdę dużo czasu. Na razie mieliśmy tylko…

Norbert Zaskórski
-

Liga Sprawiedliwości – Zack Snyder zawarł…

Zack Snyder zamieścił w sieci tajemnicze logo złożone z wielu symboli, które ma kryć w…

Piotr Piskozub
-

Różowe lata 70. – tęsknicie za…

W sieci pojawiła się galeria najlepszych zakulisowych zdjęć z serialu Różowe lata 70.

Norbert Zaskórski
-

John Wick 3 – zwiastun filmu!…

John Wick 3: Parabellum to kontynuacja losów słynnego, emerytowanego zabójcy na zlecenie, w którego wciela…

Piotr Piskozub
spoilery
-

X-Men w komiksie jak Avengers w…

Komiksowi X-Men podzielili los Avengers w MCU - co prawda za ich zagładą nie stał…

Co o tym sądzisz?