Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Pamiętacie Amsterdam 1666? Projekt powstanie od zera

Twórca Amsterdam 1666 zapewnia, że gra powstanie. Prace nad nią mają jednak ruszyć od zera.

Twórca Amsterdam 1666 zapewnia, że gra powstanie. Prace nad nią mają jednak ruszyć od zera.

Michał Czubak

Michał Czubak

Patrice Désilets obecnie pracuje nad survivalową grą Ancestors: The Humankind Odyssey, ale nie zapomniał o swoim innym projekcie, który zaprezentował przed kilkoma laty - grze Amsterdam 1666.

Losy tej produkcji były bardzo burzliwe. Zapowiedziano ją jeszcze pod szyldem THQ, jednak niedługo później wydawca ogłosił upadłość. Projekt przeszedł w ręce Ubisoftu, ale Désilets walczył przed sądem o prawa do tej produkcji. Ostatecznie udało mu się to w 2016 roku, mimo tego prace nad tym tytułem porzucono. Teraz jest szansa na to, że zostaną one wznowione - najprawdopodobniej jednak cały proces rozpocznie się od nowa.

Na pewno Amsterdam 1666 się wydarzy. Teraz o tym myślę. Raczej się trochę zmieni... Prawdopodobnie prace nad Amsterdam 1666 zacznę od nowa - mówi twórca.

Źródło: vg247.com / fot. tweaktown.com

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV