Paul Wesley w mrocznym serialu. Zwiastun Tell Me a Story

Zadebiutował zwiastun nowego mrocznego serialu Tell Me A Story, w którym gra Paul Wesley. Zobaczcie wideo.

Zadebiutował zwiastun nowego mrocznego serialu Tell Me A Story, w którym gra Paul Wesley. Zobaczcie wideo.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tell Me a Story to nowy serial Kevina Williamsona, twórcy The Vampire Diaries, w którym powróci Paul Weasley. Produkcja jest opisywana jako mroczny thriller psychologiczny, który będzie czerpał z trzech znanych baśni dla dzieci: Trzech małych świnek, Czerwonego Kapturka oraz Jasia i magicznej fasoli. Zostaną one połączone w jedną historię rozgrywającą się we współczesnym Nowym Jorku. Zobaczcie zwiastun:

Na konferencji TCA twórca serialu zapewniał, że będzie to połączenie horroru, humoru i opowieści mocno osadzonych na bohaterach. Mówi, że czegoś podobnego nie znajdziemy w telewizji, w związku z czym już teraz trochę obawia się reakcji widzów. Ponadto, w serialu nie uświadczymy elementów nadprzyrodzonych - wszystko będzie bardzo przyziemne. Fantastyczne opowieści natomiast posłużą w wielu przypadkach jako morał i odzwierciedlenie współczesności.

W obsadzie są także Danielle Campbell, Billy Magnussen i Kim Catrall.

Premiera 31 października. Sezon będzie składał się z 10 odcinków.

 

Źródło: screenrantcom / zdjęcie główne: CBS

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV