Przeczytaj w weekend

Pchła: kryminał Anny Potyry w sprzedaży

Pchła to nowa propozycja dla miłośników kryminałów. Powieść Anny Potyry dzisiaj trafiła do sprzedaży.

Pchła to nowa propozycja dla miłośników kryminałów. Powieść Anny Potyry dzisiaj trafiła do sprzedaży.

Fabuła Pchły, kryminału Anny Potyry, rozpoczyna się - jak wiele dobrych kryminałów - od morderstwa. Nie jest to jednakże zbrodnia w afekcie, a zainscenizowana scena, która stanowi zagadkę dla śledczych.

Tutaj na scenę wkracza dwójka bohaterów: doświadczony komisarz Adam Lorenz oraz zaczynająca współpracę z Wydziałem Zabójstw psycholog i profilerka Iza Rawska.

Pchła ukazała się nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka. Książka została wydana w miękkiej oprawie, a jej cena to 34,90 zł za 350 stron.

Poniżej znajdziecie okładkę oraz opis Pchły:

Pchła - okładka 3DŹródło: Zysk i S-ka

Wigilia Bożego Narodzenia. Ulice Warszawy pustoszeją, mieszkańcy zaszywają się w zaciszu swych domów, by zasiąść przy świątecznych stołach. Jednak nie wszyscy. Adam Lorenz, komisarz Wydziału Zabójstw, dostaje wezwanie. W jednym z mieszkań zostaje zastrzelony młody mężczyzna. Miejsce zbrodni nie przypomina niczego, z czym Lorenz spotkał się podczas wieloletniej pracy w policji. Morderstwo wydaje się bardzo szczegółowo zaplanowane. Nie ma żadnych śladów. Nie ma podejrzanych. Nie ma motywu. Jedynym punktem zaczepienia jest stara fotografia pozostawiona przez zabójcę.

Do pomocy w śledztwie zostaje przydzielona profilerka Iza Rawska. Wspólnie z Lorenzem usiłuje odgadnąć, jaka historia kryje się za popełnioną zbrodnią. Nie mogą przypuszczać, że to dopiero jej początek…

Źródło: Zysk i S-ka / fot. Zysk i S-ka

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV