Repertuar kin Nowość Program TV

„Perception” już w sierpniu na polskim FOX HD

Perception ("Pułapki umysłu") to najciekawsza, sierpniowa premiera na polskim FOX HD. Stacja przygotowała również emisję nowych komedii - New Girl, Last Man Standing i "Apartment 23".

W Perception („Pułapkach umysłu”) Eric McCormack (Will & Grace) gra doktora Daniela Pierce’a, ekscentrycznego profesora neurobiologii, który sam cierpi na schizofrenię. Zostaje zatrudniony przez FBI i pomaga w rozwiązywaniu trudnych spraw. Pierce ma gruntowną wiedzę na temat ludzkich zachowań i rozumie zasady działania ludzkiego umysłu. Ma także niesamowitą zdolność do widzenia pewnych wzorców i odczytywania tego, co kryje się za okazywanymi emocjami.

Umysł Pierce’a może być wybitny, ale jest też zniszczony. Zmaga się z halucynacjami i omamami wywołanymi przez schizofrenię. Co dziwne, Daniel uważa, że halucynacje to prawdziwy dar. Czasem pozwalają mu zobaczyć związki, których świadomość nie byłaby w stanie dostrzec. Z drugiej strony bywa i tak, że halucynacje są największym przekleństwem Daniela – zachowuje się irracjonalnie i może stanowić zagrożenie. Stan psychiczny Daniela i dziwne zachowania sprawiają, że ciężko mu nawiązać bliskie znajomości i przyjaźnie, których tak bardzo pragnie. Jest w swoim żywiole, gdy rozwiązuje zagadki i zakodowane wiadomości. Ale nowe sytuacje szybko go przytłaczają – tylko jego ulubiona muzyka i krzyżówki są w stanie wprowadzić z powrotem balans.

Rachael Leigh Cook („Cała ona”) gra agentkę FBI, Kate Moretti, byłą studentkę Pierce’a, która teraz konsultuje z nim niektóre sprawy. W odróżnieniu od jej przyjaciół, Kate chce poznać historię dziwactw Daniela. Kolejną osobą w życiu Daniela jest Max Lewicki (Arjay Smith), który jest asystentem. Natalie Vincent („Życie na fali”) jest najlepszą przyjaciółką Daniela i bratnią duszą. W serialu pojawia się też LeVar Burton LeVar Burton (Korzenie, Star Trek: Następne Pokolenie) z epizodyczną rolą Paula Haley’a, dziekana uniwersytetu i zarazem przyjaciela Pierce’a.

Premiera Perception („Pułapek umysłu”) na FOX HD odbędzie się 10 sierpnia 2012 roku o godzinie 21:00.


Na FOX HD odbędzie się w sierpniu również premiera New Girl, który otrzymał polski tytuł „Jess i chłopaki”. Pierwsze dwa odcinki wyemitowane zostaną 13 sierpnia 2012 roku o godzinie 22:00.

Trzecią premierą będzie Last Man Standing, czyli „Ostatni prawdziwy mężczyzna”. Emisja od 22 sierpnia 2012 roku o godzinie 21:00.


Z kolei na FOX Life HD odbędzie się premiera „Apartment 23”, a właściwie „Nie zadzieraj z zołzą spod 23”. Pierwsze dwa odcinki wyemitowane zostaną 14 sierpnia 2012 o godzinie 21:00.

Źródło: info prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.