„Perception” już w sierpniu na polskim FOX HD

Perception ("Pułapki umysłu") to najciekawsza, sierpniowa premiera na polskim FOX HD. Stacja przygotowała również emisję nowych komedii - New Girl, Last Man Standing i "Apartment 23".

Perception ("Pułapki umysłu") to najciekawsza, sierpniowa premiera na polskim FOX HD. Stacja przygotowała również emisję nowych komedii - New Girl, Last Man Standing i "Apartment 23".

Marcin Rączka

Marcin Rączka

W Perception ("Pułapkach umysłu") Eric McCormack (Will & Grace) gra doktora Daniela Pierce’a, ekscentrycznego profesora neurobiologii, który sam cierpi na schizofrenię. Zostaje zatrudniony przez FBI i pomaga w rozwiązywaniu trudnych spraw. Pierce ma gruntowną wiedzę na temat ludzkich zachowań i rozumie zasady działania ludzkiego umysłu. Ma także niesamowitą zdolność do widzenia pewnych wzorców i odczytywania tego, co kryje się za okazywanymi emocjami.

Umysł Pierce’a może być wybitny, ale jest też zniszczony. Zmaga się z halucynacjami i omamami wywołanymi przez schizofrenię. Co dziwne, Daniel uważa, że halucynacje to prawdziwy dar. Czasem pozwalają mu zobaczyć związki, których świadomość nie byłaby w stanie dostrzec. Z drugiej strony bywa i tak, że halucynacje są największym przekleństwem Daniela – zachowuje się irracjonalnie i może stanowić zagrożenie. Stan psychiczny Daniela i dziwne zachowania sprawiają, że ciężko mu nawiązać bliskie znajomości i przyjaźnie, których tak bardzo pragnie. Jest w swoim żywiole, gdy rozwiązuje zagadki i zakodowane wiadomości. Ale nowe sytuacje szybko go przytłaczają – tylko jego ulubiona muzyka i krzyżówki są w stanie wprowadzić z powrotem balans.

Rachael Leigh Cook ("Cała ona") gra agentkę FBI, Kate Moretti, byłą studentkę Pierce’a, która teraz konsultuje z nim niektóre sprawy. W odróżnieniu od jej przyjaciół, Kate chce poznać historię dziwactw Daniela. Kolejną osobą w życiu Daniela jest Max Lewicki (Arjay Smith), który jest asystentem. Natalie Vincent ("Życie na fali") jest najlepszą przyjaciółką Daniela i bratnią duszą. W serialu pojawia się też LeVar Burton LeVar Burton (Korzenie, Star Trek: Następne Pokolenie) z epizodyczną rolą Paula Haley’a, dziekana uniwersytetu i zarazem przyjaciela Pierce’a.

Premiera Perception ("Pułapek umysłu") na FOX HD odbędzie się 10 sierpnia 2012 roku o godzinie 21:00.


Na FOX HD odbędzie się w sierpniu również premiera New Girl, który otrzymał polski tytuł "Jess i chłopaki". Pierwsze dwa odcinki wyemitowane zostaną 13 sierpnia 2012 roku o godzinie 22:00.

Trzecią premierą będzie Last Man Standing, czyli "Ostatni prawdziwy mężczyzna". Emisja od 22 sierpnia 2012 roku o godzinie 21:00.


Z kolei na FOX Life HD odbędzie się premiera "Apartment 23", a właściwie "Nie zadzieraj z zołzą spod 23". Pierwsze dwa odcinki wyemitowane zostaną 14 sierpnia 2012 o godzinie 21:00.

Źródło: info prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV