Piękna Ana de Armas promuje Blade Runner 2049. Zobacz sesję zdjęciową

Kubańska aktorka Ana de Armas wystąpiła w sesji zdjęciowej dla The Hollywood Reporter w ramach promocji filmu Blade Runner 2049.

Kubańska aktorka Ana de Armas wystąpiła w sesji zdjęciowej dla The Hollywood Reporter w ramach promocji filmu Blade Runner 2049.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Nowy film Denis Villeneuve, Blade Runner 2049 okazał sie być wielkim hitem. Udział w tym widowisku wzięła m.in. Ana de Armas. Dla tej aktorki jest to początek wielkiej kariery i udział w kontynuacji Łowca androidów może przynieść jej jeszcze wiele ról. Zwłaszcza, że zbiera ona pochlebne recenzje za swój występ.

Przy okazji sesji wypowiedziała się także o realizacji filmu:

Plany były niewiarygodne. Chodziliśmy po nich od 6 rano i naprawdę mogliśmy się poczuć się częścią świata Blade Runnera. Denis był zdeterminowany, aby ten świat był jak najbardziej realny. Chciał, żeby aktorzy skupili się na sobie, a nie piłeczkach tenisowych.

Blade Runner 2049 jest od piątku w kinach.

Źródło: comickbook.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV