Przeczytaj w weekend

Pilot Scalped na podstawie komiksów ma reżyserów

O serialowej ekranizacji wydawanego również w Polsce komiksu Skalp mówi się od pewnego czasu, ale dopiero teraz poznaliśmy osoby odpowiedzialne za przygotowanie pilota.

O serialowej ekranizacji wydawanego również w Polsce komiksu Skalp mówi się od pewnego czasu, ale dopiero teraz poznaliśmy osoby odpowiedzialne za przygotowanie pilota.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Seria Scalped Vol. 1: Indian Country to komiksy Jasona Aarona i R. M. Guéry, które są połączeniem sensacji i czarnego kryminału w realiach współcześnie żyjących północnoamerykańskich Indian. To mocna i brutalna historia, którą doceniają czytelnicy.

Informacje o planowanej ekranizacji w formie serialu przez WGN America pojawiły się już w 2014 roku, ale od tego czasu niewiele działo się w związku z tym projektem. Scalped otrzymał zielone światło dopiero w marcu 2016 roku. Scenarzysta Doug Jung (Star Trek Beyond) został producentem kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz poznaliśmy reżyserów pilota tego serialu.

Za nakręcenie pierwszego odcinka odpowiadać będzie belgijski duet Bilall Fallah i Adil El Arbi. Do tej pory ich największym dokonaniem było nakręcenie filmu Black z 2015 roku. Fallah i El Arbi mają także wyreżyserować czwartą część Gliniarza z Beverly Hills.

 

Źródło: screenrant.com / fot. Egmont

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV