Plakat i zwiastun 2. sezonu Bosch

Zobaczcie jak wygląda plakat i trailer 2. sezonu serialu Amazon Studios pt. Bosch. Jest to produkcja z pograniczna dramatu, kryminału i thrillera. Premiera w marcu.

Zobaczcie jak wygląda plakat i trailer 2. sezonu serialu Amazon Studios pt. Bosch. Jest to produkcja z pograniczna dramatu, kryminału i thrillera. Premiera w marcu.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Tagi:  bosch 

Serial Bosch oparty jest na książkach Michaela Connelly’ego, który jest także współautorem scenariusza razem z Erikiem Overmyerem. Akcja pierwszego sezonu produkcji skupiała się na detektywie z wydziału zabójstw w Los Angeles, który poluje na mordercę 13-letniego chłopca. Jednocześnie sam stoi przed sądem za morderstwo z zimną krwią.

bosch - sezon 2 - plakat
Źródło: Spoilertv.com

2. sezon serialu ma być oparty na książkach Muzyka z kufra oraz niewydanej w Polsce, The Drop. W nowych odcinkach tytułowy detektyw będzie badał sprawę śmierci hollywoodzkiego producenta powiązanego z mafią, który prał brudne pieniądze. Zajmie się też tropieniem seryjnego mordercy Chiltona Hardy’ego. Była żona i córka Boscha znajdą się w niebezpieczeństwie.

2. sezon serialu będzie liczył 10 odcinków. Premiera 1. epizodu Bosch została przez Amazona zaplanowana na 11 marca br.

Źródło: spoilertv.com

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV