Planeta Singli 3 – co się wydarzy? Kiedy premiera?

Planeta SIngli 3 była kręcona równocześnie z 2. częścią. Mamy dla Was kilka informacji o tym, co się wydarzy.

Planeta SIngli 3 była kręcona równocześnie z 2. częścią. Mamy dla Was kilka informacji o tym, co się wydarzy.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Planeta Singli 3 była kręcona równocześnie z drugą częścią. Fabuła skupia się na ślubie Ani i Tomka, więc to od razu mówi, że 2. część na pewno skończy się happy endem. To jednak komedia romantyczna, więc trudno było oczekiwać czegoś innego. Wesele odbędzie się na wsi u rodziny Tomka, który przedstawi ją swojej narzeczonej. To właśnie tutaj poznamy jego nietypowych rodziców oraz brata. Natomiast postacie Weroniki Książkiewicz oraz Tomasza Karolaka będą próbowali poskromić swojego noworodka. Możemy przypuszczać, że będzie to jeden z bardziej humorystycznych wątków sequela.

Planeta Singli 3 - premiera

Film trafi na ekrany już w lutym 2019 roku, czyli zaledwie cztery miesiące po debiucie drugiej części. Czy to też przełoży się na sukces frekwencyjny? Przekonamy się niedługo.

Wiemy, że do obsady dołączyli Bogusław Linda, Maria Pakulnis oraz Borys Szyc. Mają oni zagrać rodzinę Tomka, czyli odpowiednio rodziców oraz brata. W obsadzie powrócą też Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha. Danuta Stenkaoraz Weronika Ksiazkiewicz.

Podczas uroczystej premiery aktorki potwierdziły swój udział w trzeciej części. Zapraszamy do obejrzenia naszych rozmów z wydarzenia, które odbyło się w warszawskich Złotych Tarasach.

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: Maciej Zdunowski / Gigant Films

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV