Maciej Stuhr

Maciej Stuhr
 • Data urodzenia:

  23 czerwca 1975 (43)
 • Miejsce urodzenia:

  Kraków
 • Narodowość:

  polska
 • Wzrost:

  178 cm
 • Zawód:

  aktor
 • Stan cywilny:

  rozwiedziony
 • Bio:

  Maciej Stuhr – polski aktor filmowy i teatralny, współzałożyciel kabaretu Po Żarcie; od 2008 aktor Nowego Teatru w Warszawie. Jest także z wykształcenia psychologiem. Syn znanego i cenionego aktora Jerzego Stuhra, początkowo nie przejawiał zainteresowania aktorstwem, obierając jako kierunek studiów psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Z zawodu nie jest aktorem, ale na swoim koncie ma sporą ilość występów w przedsięwzięciach filmowych. Debiutował w "Dekalogu X" Krzysztofa Kieślowskiego rolą Piotrka.  Maciej Sztuhr jest dowodem na to, że czasem geny dobrego aktorstwa przenoszą się z rodziców na dzieci.

W obsadzie (31)

W obsadzie (2)

Produkcje (2)

Scenariusze (2)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV