Przeczytaj w weekend

Play Live Show – youtuberzy zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Play we współpracy z gwiazdami polskiego YouTube’a poprowadzić charytatywne licytacje na rzecz WOŚP.

Play we współpracy z gwiazdami polskiego YouTube’a poprowadzić charytatywne licytacje na rzecz WOŚP.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  wośp 

13 stycznia o godzinie 14:00 wystartuje interaktywny program Play Live Show, zorganizowany z okazji 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdami audycji będą polscy youtuberzy oraz influencerzy, którzy na co dzień współpracują z marką Play. Wydarzenie będzie można śledzić na witrynie playdlawosp.pl oraz na youtube’owym kanale firmy Play.

W trakcie Play Live Show przeprowadzone zostaną wywiady z zaproszonymi gośćmi oraz aukcje charytatywne, z których dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP. Organizatorzy zapowiedzieli, że część z przedmiotów wystawionych na licytacje będzie pochodzić z prywatnych zasobów gości, a główną atrakcją ma być licytacja Mystery Box - pudła z tajemniczą zawartością przygotowanego przez wybranych influencerów.

Oto lista gości, który już zapowiedzieli swój udział w wydarzeniu: Szczesliva, Szafeczka, Martin Stankiewicz, Człowiek Warga, Red Lipstick Monster, Łukasz Jakóbiak, Paulina z Mówiąc Inaczej, Szparagi, Ajgor Ignacy, UNB, Piotr Ogiński z Kocham Gotować, LGS, 10 Minut Spokoju, Wujaszek Liestyle, Naruciak, Sitr0x, Manoyek, Ciocia Liestyle, MKRR, Nervarien, Leh, Izak, Gimper, Mandzio, Jcob, Blowek, Karolek, Kaiko, Disowskyy, Rezi i Paulina Lisie Piekło.

Transmisja potrwa do godziny 19:00, a użytkownicy aplikacji Play24 mogą wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać wejściówkę na Play Live Show. Więcej szczegółów na temat akcji można poznać pod tym linkiem.

Źródło: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV