Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Play Live Show – youtuberzy zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Play we współpracy z gwiazdami polskiego YouTube’a poprowadzić charytatywne licytacje na rzecz WOŚP.

13 stycznia o godzinie 14:00 wystartuje interaktywny program Play Live Show, zorganizowany z okazji 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdami audycji będą polscy youtuberzy oraz influencerzy, którzy na co dzień współpracują z marką Play. Wydarzenie będzie można śledzić na witrynie playdlawosp.pl oraz na youtube’owym kanale firmy Play.

W trakcie Play Live Show przeprowadzone zostaną wywiady z zaproszonymi gośćmi oraz aukcje charytatywne, z których dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP. Organizatorzy zapowiedzieli, że część z przedmiotów wystawionych na licytacje będzie pochodzić z prywatnych zasobów gości, a główną atrakcją ma być licytacja Mystery Box – pudła z tajemniczą zawartością przygotowanego przez wybranych influencerów.

Oto lista gości, który już zapowiedzieli swój udział w wydarzeniu: Szczesliva, Szafeczka, Martin Stankiewicz, Człowiek Warga, Red Lipstick Monster, Łukasz Jakóbiak, Paulina z Mówiąc Inaczej, Szparagi, Ajgor Ignacy, UNB, Piotr Ogiński z Kocham Gotować, LGS, 10 Minut Spokoju, Wujaszek Liestyle, Naruciak, Sitr0x, Manoyek, Ciocia Liestyle, MKRR, Nervarien, Leh, Izak, Gimper, Mandzio, Jcob, Blowek, Karolek, Kaiko, Disowskyy, Rezi i Paulina Lisie Piekło.

Transmisja potrwa do godziny 19:00, a użytkownicy aplikacji Play24 mogą wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać wejściówkę na Play Live Show. Więcej szczegółów na temat akcji można poznać pod tym linkiem.

Źródło: Materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Piotr Piskozub
-

Poznaj najdroższe seriale telewizyjne w historii.…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych seriali telewizyjnych w historii - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń.

Piotr Piskozub
-

Czekając na Avengers: Koniec gry –…

Fani MCU zastanawiają się, jak w filmie Avengers: Koniec gry swoją obecność zaznaczy Hulk. To…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Adam Siennica
-

Templariusze: sezon 2, odcinek 1 –…

Templariusze kontynuują opowiadaną historię w 2. sezonie. Oceniam, jak odcinek wprowadza do nowej serii.

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Wszystko wskazuje na to, że aktualny czas trwania został już ustalony przez Disneya i Marvela.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.