PlayStation na nadgarstku. Wyjątkowy zegarek dla fanów konsoli

W tym roku będziemy mogli nosić pierwsze PlayStation na nadgarstku. Wszystko za sprawą oficjalnego gadżetu.

W tym roku będziemy mogli nosić pierwsze PlayStation na nadgarstku. Wszystko za sprawą oficjalnego gadżetu.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  playstation 

Pod koniec ubiegłego roku zadebiutowała konsola PlayStation Classic. Miniaturowe urządzenie pozwala nazagranie w 20 produkcji sprzed lat, wśród których znalazł się m.in. Tekken 3 czy Metal Gear Solid. Nie jest to jednak jedyny gadżet, który może przypaść do gustu miłośnikom klasycznego urządzenia firmy Sony.

W ofercie sklepu Merchoid pojawił się zegarek (nie smartwatch), którego wygląd inspirowany jest klasycznym "szarakiem". Gadżet wykonany jest z silikonu, a przyciski znane z konsoli służą tu do ustawienia godziny. Cena to 24,99 euro, a więc około 110 zł. Premierę zaplanowano na sierpień tego roku.

Źródło: merchoid.com / fot. merchoid.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV