Pogadanki Blunta skasowane. Nie będzie 3. sezonu
Seth MacFarlane i Jonathan Ames mają powody do smutku. Telewizja Starz zdecydowała się zakończyć ich serial Pogadanki Blunta.
Seth MacFarlane i Jonathan Ames mają powody do smutku. Telewizja Starz zdecydowała się zakończyć ich serial Pogadanki Blunta.

Stacja Starz nie jest zadowolona z tego, jak radził sobie serial komediowy Blunt Talk z Sir Patrickiem Stewartem w roli głównej. Dlatego skasowano go po dwóch sezonach. Przypomnijmy, że serial został od razu zamówiony na 2 sezony mającej razem 20 odcinków.
Czytaj także: Koniec serialu Reign
W oświadczeniu czytamy standardowe podziękowania, wyrazy wdzięczności i dumy.A przyczyna to oczywiście oglądalność, która była delikatnie mówiąc przeciętna. Finał serialu przyciągnął przed ekrany zaledwie 134 tysiące widzów.
Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1987, kończy 38 lat
ur. 1978, kończy 47 lat
ur. 1973, kończy 52 lat
ur. 1965, kończy 60 lat
ur. 1984, kończy 41 lat

