Przeczytaj w weekend

Powiększa się obsada „24: Live Another Day”

Twórcy limitowanej serii RoboCopa kompletują obsadę swojej produkcji, do której zdjęcia rozpoczną się w 2014 roku w Londynie. Zagraniczne media informują o pierwszej nowej twarzy, która dołączyła do obsady.

Twórcy limitowanej serii RoboCopa kompletują obsadę swojej produkcji, do której zdjęcia rozpoczną się w 2014 roku w Londynie. Zagraniczne media informują o pierwszej nowej twarzy, która dołączyła do obsady.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Do obsady RoboCopa dołączył weteran filmowy Michael Wincott. Aktor wcieli się w Adriana, charyzmatycznego hakera i lidera ruchu ceniącego sobie wolność informacji. Wincott to pierwszy potwierdzony aktor, który zagra w "Live Another Day", który jednocześnie nie jest znany fanom serii.

Przypomnijmy, że do stałej obsady RoboCopa powrócą: Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Kim Raver i William Devane. Twórcą limitowanej serii jest Howard Gordon, któremu w pracy pomagać będą niemal wszyscy producenci, pracujący w serialu w poprzednich sezonach. W obsadzie produkcyjnej znajdzie się też Jon Cassar, który zajmie się reżyserią. "Live Another Day" składać się będzie z 12. odcinków, a premiera zaplanowana jest na maj 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV