Powiększa się obsada pilota serialu Stoltza
Cara Buono, Ally Sheedy i Samantha Futerman dołączają do obsady pilota serialu stacji Lifetime "Modern Love", w którym główną rolę gra Eric Stoltz z Capriki.


Projekt jest autorstwa Jenny Bicks ("Seks w wielkim mieście"). Serial będzie inspirować się prawdziwymi historiami z kolumn New York Timesa i analizować stan współczesnym związków damsko-męskich. Bohaterem będzie redaktor gazety Simon McElvane (Stolz) którego małżeństwo się rozpada i musi zająć się adoptowaną córką. Odkrywa, że zajęcie się kolumną "współczesna miłość" pozwala mu wiele się nauczyć.
Alice Ripley wcześniej dołączyła do obsady jako żona Simona. Charlie Semine zagra gościnnie strażaka. Bicks, Gail Berman, Lloyd Braun, Gene Stein i Alan Poul są producentami wykonawczymi, a Poul wyreżyseruje pilota.



naEKRANIE Poleca
ReklamaDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1988, kończy 37 lat
ur. 1957, kończy 68 lat
ur. 1976, kończy 49 lat
ur. 1965, kończy 60 lat
ur. 1984, kończy 41 lat

