Powstanie 2. sezon Instinct

Instinct to nowy serial stacji CBS, którego los jest już znany. Oficjalnie powstanie 2. sezon.

Instinct to nowy serial stacji CBS, którego los jest już znany. Oficjalnie powstanie 2. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  cbs 

Instinct miał zaledwie poprawną oglądalność. Średnio pierwszy sezon osiąga współczynnik 0.6 w grupie docelowej 18-49, więc nie jest to wynik zachwycający. Czytamy, że włodarzy przekonał lepszy wynik w grupie 25-54. 2. sezon zadebiutuje w sezonie 2018/2019.

Można powiedzieć, że na pewno ważne miejsce tego serialu w historii telewizji też pomogło w przedłużeniu. To pierwszy serial dramatyczny, w którym główny bohater jest otwarcie homoseksualistą. Fabularnie jest oparty na książce Jamesa Patersona.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV