Powstanie film na podstawie powieści graficznej Strangers in Paradise

Autor Terry Moore i scenarzystka Angela Robinson rozpoczną prace nad adaptacją powieści graficznej Strangers in Paradise.

Autor Terry Moore i scenarzystka Angela Robinson rozpoczną prace nad adaptacją powieści graficznej Strangers in Paradise.

Michalina Reda

Michalina Reda

Strangers in Paradise to seria komiksów autorstwa Terry'ego Moore'a. Właśnie ogłoszono, że powstanie nowy film pełnometrażowy na jej podstawie, zaś wśród twórców adaptacji jest sam autor, oraz scenarzystka Angela Robinson (Professor Marston & The Wonder Women).

Czytaj także: Fani będą zachwyceni. Zobacz, jak wygląda David Harbour jako Hellboy

Fabuła skupia się na Katchoo, młodej i inteligentnej kobiecie, która jest zakochana w swojej przyjaciółce Francine. W pewnym momencie w jej życiu zjawia się David, który postanawia zdobyć serce Katchoo. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy kobiety zostają wplątane w spisek finansowy, a sama Katchoo uczy się, że nikomu nie można już ufać.

Data premiery nowego filmu nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV