Menu

Aktualności

Poznaj bohaterów 3. sezonu serialu Fargo

Stacja FX promuje 3. sezon serialu Fargo. Dzisiaj możemy zobaczyć materiał przedstawiający głównych bohaterów.
ShowMax Najlepsze seriale

Bohaterami 3. sezonu Fargo są Emmit oraz jego brat Ray Stussy (w obu rolach Ewan McGregor). Emmit to Król Parkingów z Minnesoty, który uważa, że osiągnął sukces, natomiast Ray to jego odwrotność. Obwinia o swój nieszczęśliwy los brata. Ich rywalizacja nabiera tempa, w momencie gdy dochodzi do drobnej kradzieży, która w konsekwencji doprowadza do morderstwa i pojawienia się gangsterów.

W pozostałych rolach występują Carrie Coon jako Gloria Burgle – szefowa lokalnej policji, która dopiero co wzięła rozwód. Mary Elizabeth Winstead jako Nikki Swango – podstępna i ponętna dziewczyna Ray’a oraz David Thewlis jako V.M. Vargas – samotnik i kapitalista, którego szefowie chcą by współpracował z Emmitem.

Video Thumbnail
Fargo Season 3 "Cast Spotlight" Promo [HD] Ewan McGregor, Noah Hawley
Trzeci sezon Fargo zadebiutuje w amerykańskiej stacji FX już 19 kwietnia. Twórcą jest Noah Hawley. Dokładna data polskiej premiery jest jeszcze nieznana, ale ma nastąpić to również wiosną tego roku. Na Showmax zobaczymy cały sezon – co tydzień będzie pojawiać się kolejny odcinek. Na tę chwilę w ofercie Showmax dostępna jest cała pierwsza i druga seria.

 


Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: FX
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze