Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Premiera komiksu SF Descender: Blaszane gwiazdy autorstwa Lemiere’a i Nguyena

Za sprawą wydawnictwa Mucha Comics ukazał się komiks science fiction pt. Descender. Blaszane gwiazdy. Przeczytajcie o szczegółach.

Za sprawą wydawnictwa Mucha Comics ukazał się komiks science fiction pt. Descender. Blaszane gwiazdy. Przeczytajcie o szczegółach.

Descender: Blaszane Gwiazdy, pierwszy tom serii Descender, to komiks science fiction, który opowiada o losach androida w świecie, w którym roboty są wyjęte spod prawa. Autorem scenariusza jest Jeff Lemire, a album zawiera w całości malowane plansze, które są dziełem Dustin Nguyen.

Oficjalny opis pierwszego tomu Descendera brzmi następująco:

Dziesięć lat po tym, jak nazywane Żniwiarzami roboty wielkości planet pojawiły się i zaczęły siać zniszczenie w galaktyce, młody android Tim-21 budzi się i odkrywa, że wszystkie roboty zostały wyjęte spod prawa. W swoim maszynowym DNA Tim-21 może jednak skrywać sekrety Żniwiarzy, wkrótce staje się więc najbardziej poszukiwanym robotem we wszechświecie. Gdy na każdym kroku czyhają złomiarze, łowcy nagród i inne zagrożenia, Tim-21 rozpoczyna oszałamiającą kosmiczną przygodę wśród gwiazd wraz ze swoim robotycznym psem Zbójem i potężnym robotem górniczym Wiertaczem.

Oto materiały graficzne z komiksu:

Descender: Blaszane gwiazdy został wydany w twardej oprawie, liczy 152 strony i kosztuje 65,00 zł.

Źródło: Mucha Comics / fot. Mucha Comics

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV