Premiera komiksu SF Descender: Blaszane gwiazdy autorstwa Lemiere’a i Nguyena

Za sprawą wydawnictwa Mucha Comics ukazał się komiks science fiction pt. Descender. Blaszane gwiazdy. Przeczytajcie o szczegółach.

Za sprawą wydawnictwa Mucha Comics ukazał się komiks science fiction pt. Descender. Blaszane gwiazdy. Przeczytajcie o szczegółach.

Descender, vol. 1, pierwszy tom serii Descender, to komiks science fiction, który opowiada o losach androida w świecie, w którym roboty są wyjęte spod prawa. Autorem scenariusza jest Jeff Lemire, a album zawiera w całości malowane plansze, które są dziełem Dustin Nguyen.

Oficjalny opis pierwszego tomu Descendera brzmi następująco:

Dziesięć lat po tym, jak nazywane Żniwiarzami roboty wielkości planet pojawiły się i zaczęły siać zniszczenie w galaktyce, młody android Tim-21 budzi się i odkrywa, że wszystkie roboty zostały wyjęte spod prawa. W swoim maszynowym DNA Tim-21 może jednak skrywać sekrety Żniwiarzy, wkrótce staje się więc najbardziej poszukiwanym robotem we wszechświecie. Gdy na każdym kroku czyhają złomiarze, łowcy nagród i inne zagrożenia, Tim-21 rozpoczyna oszałamiającą kosmiczną przygodę wśród gwiazd wraz ze swoim robotycznym psem Zbójem i potężnym robotem górniczym Wiertaczem.

Oto materiały graficzne z komiksu:

Descender: Blaszane gwiazdy został wydany w twardej oprawie, liczy 152 strony i kosztuje 65,00 zł.

Źródło: Mucha Comics / fot. Mucha Comics

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV