Premiera serialu Lucyfer w TVN 7

Już niedługo widzowie TVN 7 będą mogli obejrzeć serial kryminalny Lucyfer, opowiadający o przygodach Władcy Piekieł w Los Angeles.

Już niedługo widzowie TVN 7 będą mogli obejrzeć serial kryminalny Lucyfer, opowiadający o przygodach Władcy Piekieł w Los Angeles.

Karolina Szendera

Karolina Szendera

Tagi:  Lucyfer 

Lucifer jest adaptacją komiksu pod tym samym tytułem, a twórcą tytułowej postaci jest znany pisarz fantasy, Neil Gaiman. Serial opowiada o Lucyferze Mornigstar (Tom Ellis), który porzuca władanie piekłem i przenosi się do Los Angeles, gdzie zakłada luksusowy klub nocny. Poznaje też policjantkę, Chloe Decker (Lauren German), nieczułą na uroki bardzo przystojnego Władcy Piekieł.

Czytaj także: Logan: Wolverine – w filmie miał pojawić się Sabretooth. Nowe zdjęcia

W serialu grają także Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez, Rachael Harris, Aimee Garcia oraz Tricia Helfer. Emisja premierowego odcinka na TVN 7 już 5 marca o 22:35.


luciferm.jpg

Źródło: zdjęcie główne: Fox

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV