Przyjaciele: książka o popularnym serialu już w sprzedaży

Książka Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie doczekała się polskiej premiery. Od dziś dostępna w księgarniach.

Książka Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie doczekała się polskiej premiery. Od dziś dostępna w księgarniach.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Z okazji 25-lecia serialu Przyjaciele ukazała się książka poświęcona tej słynnej i popularnej produkcji. Jej polskim wydawcą jest SQN.

Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie to książka autorstwa Kelsey Miller. Autorka, korzystając z licznych źródeł, przedstawia historię powstawania serialu, jego historię i najważniejsze osoby zaangażowane w jego powstawanie. 

Książka o Przyjaciołach liczy 368 stron i kosztuje 39,99 zł. Poniżej okładka oraz opis książki:

Przyjaciele - okładka 3DŹródło: SQN

Szóstka przyjaciół, którzy stali się rodziną.
Serial telewizyjny,  który stał się fenomenem.
Przyjaciele to ikona, najchętniej oglądany serial telewizyjny. Kiedy w 1994 roku debiutował na ekranach, nikt nawet nie przypuszczał, jak wielki odniesie sukces.
W jakich okolicznościach Jennifer Aniston, Matthew Perry i reszta otrzymali swoje role? Kto spośród nich zarabiał najwięcej? I czy w rzeczywistości również byli przyjaciółmi?
Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie przywołuje nieznane dotąd fakty na temat kultowej produkcji, wspomina najważniejsze i przełomowe sceny, wyjaśnia genezę niektórych wątków oraz pokazuje, jak serial kształtował nowe trendy. Zabiera czytelników za kulisy i zdradza, jak zmieniali się aktorzy, a wraz z nimi Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey i Phoebe.
Książka Kelsey Miller to pozycja obowiązkowa dla fanów serialu, a także dla tych, którzy jakimś cudem jeszcze go nie znają i są ciekawi, o co tyle zamieszania.

 

Źródło: SQN / fot. NBC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV