Ptaki nocy: będzie komiks niedługo po premierze filmu

Wydawnictwo Egmont przygotowuje gratkę dla fanów Harley Quinn. Niedługo po premierze filmu ukaże się także komiks z bohaterkami Ptaków nocy.

Wydawnictwo Egmont przygotowuje gratkę dla fanów Harley Quinn. Niedługo po premierze filmu ukaże się także komiks z bohaterkami Ptaków nocy.

Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka
Tagi:  Egmont 

Wydawnictwo Egmont zapowiedziało na 12 lutego premierę komiksu Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa. Wiąże się to z polską premierą filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn), która od najbliższego weekendu będzie gościł w naszych kinach.

Album  będzie zawierał materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach Birds of Prey #56–67 oraz ilustracje z zeszytów Birds of Prey: Secret Files oraz Origins #1.

Poniżej możecie obejrzeć okładkę oraz przeczytać opis komiksu Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa

Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa - okładkaŹródło: Świat Komiksu
Kobiety Gotham trzymają się razem! Gdy postrzał w kręgosłup pozbawił Barbarę Gordon władzy w nogach i uniemożliwił jej dalszą karierę jako Batgirl, wykorzystała swoją wiedzę informatyczną i fotograficzną pamięć, żeby stać się Oracle – wszystko widzącą operatorką centrali informacyjnej, wspomagającą zza kulis obrońców Gotham. Teraz, z pomocą Black Canary, Huntress i innych, aktywnie zwalcza zbrodnię, przewodząc Ptakom Nocy. Przed nimi pojedynki z Lady Shivą, uprowadzenie przez Savanta i zamachy Cheshire. Grupa superkobiet podejmuje niebezpieczną grę, ścigając groźnych socjopatów, a każdy ruch grozi śmiercią! 

Źródło: Egmont / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV