Punisher – nowy zwiastun 2. sezonu

Punisher zadebiutuje na platformie Netflix już jutro, w związku z czym do sieci trafił nowy zwiastun produkcji. Zobaczcie wideo.

Punisher zadebiutuje na platformie Netflix już jutro, w związku z czym do sieci trafił nowy zwiastun produkcji. Zobaczcie wideo.

Marvel’s The Punisher to serial Netflixa bazujący na komiksach Marvela. Jon Bernthal wciela się w Franka Castle, który po śmierci swojej rodziny poszukuje zemsty i sprawiedliwości. W nowym sezonie bohater będzie musiał między innymi zmierzyć się z Billy’ym Russo (Jigsaw).

Produkcja zadebiutuje na platformie Netflix już jutro, a w sieci pojawił się nowy zwiastun, który ma przygotować nas do premiery. Zobaczcie wideo:

Punisher – premiera 2. sezonu już 18 stycznia na platformie Netflix.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV