„Rake” zakończy swój żywot w sobotni wieczór

Stacja FOX robi wszystko, by jak najszybciej pozbyć się z ramówki serialu dramatycznego Rake. Jego emisja przeniesiona została na sobotę.

Stacja FOX robi wszystko, by jak najszybciej pozbyć się z ramówki serialu dramatycznego Rake. Jego emisja przeniesiona została na sobotę.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Nowy serial FOXa rozpoczynał swoją przygodę z amerykańską telewizją w czwartkowy wieczór. Niska widownia sprawiła, że został przeniesiony na piątek, gdzie radził sobie jeszcze gorzej. Według założeń stacja FOX miała wyemitować dwa ostatnie odcinki w najbliższy piątek oraz w przyszły piątek.

Okazuje się jednak, że ostatnie dwa odcinki FOX pokaże w najbliższą sobotę, 5 kwietnia i ostatecznie pozbędzie się Rake z ramówki. Serial nie ma szans na kontynuację w przyszłym sezonie.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV