Ratchet & Clank mogą powrócić jako tytuł startowy na PlayStation 5

O PlayStation 5 nadal wiemy niewiele, ale plotki wskazują na to, że jednym z tytułów startowych dla tej konsoli będzie kolejny Ratchet i Clank.

O PlayStation 5 nadal wiemy niewiele, ale plotki wskazują na to, że jednym z tytułów startowych dla tej konsoli będzie kolejny Ratchet i Clank.

Michał Czubak
Michał Czubak
Tagi:  plotka 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Ratchet i Clank to sympatyczny duet bohaterów, który obecny był na niemal każdej z konsol rodziny PlayStation. Ostatnia produkcja z tej serii została wydana w 2016 roku, a więc czas na kolejny tytuł. Według pojawiających się w sieci plotek, ten miałby ukazać się jeszcze w tym roku i być jedną z pozycji startowych dla nadchodzącego PlayStation 5.

Źródłem przecieku jest podcaster Colin Moriarty, były dziennikarz z branży gier i rozgrywki, który w dalszym ciągu wykorzystuje swoje kontakty. Miał on się dowiedzieć, że przygody Ratcheta i Clanka są już w produkcji. 

Na PS5 dostaniemy Ratcheta i Clanka (pomiędzy grami Marvel’s Spider-Man i jej kontynuacją). Coś mi się wydaje, że będzie to startowy tytuł dla konsoli, który w produkcji jest już od długiego czasu - oznajmił podcaster.

Jeśli informacje okażą się prawdziwe oznacza to, że Insomniac Games, wewnętrzne studio Sony, podzielone zostało na dwa zespoły. Wkrótce powinniśmy dowiedzieć się więcej, wszak premiera PlayStation 5 za mniej więcej dziesięć miesięcy.

Źródło: cbr.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV