„Ray Donovan” i „Masters of Sex” z kolejnymi sezonami

Sprawdzone wakacyjne produkcje stacji Showtime - Ray Donovan i Masters of Sex - powrócą w przyszłym roku z nowymi odcinkami.

Sprawdzone wakacyjne produkcje stacji Showtime - Ray Donovan i Masters of Sex - powrócą w przyszłym roku z nowymi odcinkami.

Ray Donovan i Masters of Sex po emisji połowy drugich sezonów doczekały się od stacji Showtime zamówienia nowych serii.

"Zarówno «Ray Donovan», jak i «Masters of Sex» to kwintesencja tego, za co ludzie uwielbiają stację Showtime. To mocne, prowokacyjne seriale telewizji premium, z których jesteśmy dumni i cieszymy się, że obie produkcje powrócą z nowymi sezonami w przyszłym roku" - napisał w oficjalnym oświadczeniu David Nevins, prezes Showtime.

Czytaj także: "Wataha" - plakat i data premiery nowego polskiego serialu HBO

Ray Donovan i Masters of Sex kończą emisję aktualnych sezonów w USA 28 września.

W Polsce Ray Donovan emitowany jest na kanale HBO.

Źródło: Deadline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV