Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Tag: #Razer

Michał Czubak
-

Razer Game Store zostanie zamknięty

Ledwie dziesięć miesięcy na rynku utrzymał się sklep Razer Game Store, który sprzedawał klucze Steam oraz uPlay.

-

CES 2019: Razer zaprezentował monitor gamingowy

Razer po raz kolejny rozszerza swoje portfolio produktów gamingowych. Podczas targów CES w Las Vegas firma pokazała monitor skrojony z myślą o graczach.

-

Razer zaprezentował myszkę i klawiaturę dla Xboksa One

O tej współpracy wspominało się od miesięcy, a teraz możemy zobaczyć jej rezultaty. Firma Razer pokazała, jak będą wyglądać peryferia zaprojektowane dla konsoli Microsoftu.

Emil Borzechowski
-

Razer wypuści mysz i klawiaturę dla Xboksa na początku 2019 roku

Współpraca Microsoftu i Razera nabiera tempa. Za kilka tygodni możemy poznać pierwsze peryferia Razera zaprojektowane z myślą o konsoli Xbox One.

Emil Borzechowski
-

Razer stworzył klawiaturę do pracy i zabawy

Razer kojarzy się z producentem typowo gamingowego sprzętu. Firma chce zerwać z tym wizerunkiem - nowa klawiatura z linii BlackWidow ma sprawdzić się w rękach…

Emil Borzechowski
-

Razer zaprojektował kontroler i słuchawki gamingowe dla smartfonów

Razer postanowił uszczęśliwić miłośników gier mobilnych urządzeniami, które uprzyjemnią granie na telefonie. Do sprzedaży trafi kontroler Razer Raiju Mobile oraz pchełki Hammerhead USB-C ANC.

Emil Borzechowski
-

Razer Sila – ascetyczny router dla wymagających graczy

Razer w tym roku sypie nowymi sprzętami jak z rękawa. Firma zaprezentowała właśnie elegancki router zaprojektowany z myślą o graczach, którzy nie godzą się na…

Emil Borzechowski
-

Razer stworzył słuchawki z wibrującymi muszlami

Projektanci firmy Razer stwierdzili, że programowalne LED-y oraz system dźwięku przestrzennego nie wystarczą, abyśmy w pełni cieszyli się rozgrywką. Ich nowe słuchawki będą wibrować.

Emil Borzechowski
-

Microsoft wprowadzi obsługę myszki i klawiatury z pomocą Razera

Microsoft nie spieszył się zbytnio z udostępnieniem wsparcia dla myszki oraz klawiatury dla swojej konsoli. Ale wszystko wskazuje na to, że stosowna aktualizacja ujrzy światło…

Emil Borzechowski
-

Słuchawki Razer Ifrit Broadcaster – sprzęt dla streamerów

Projektanci Razera postanowili zatroszczyć się o streamerów i oddać im do dyspozycji zestaw słuchawkowy, który łączy wygodę z doskonałymi parametrami.

Plotka
-

Razer Phone 2 – telefon gamingowy z nowymi podzespołami i...

W tym roku Razer wypuści nowego smartfona dla graczy. W sieci pojawiły się pierwsze przecieki sugerujące jego specyfikację oraz moc obliczeniową.

-

Najciekawsze gadżety dla graczy pokazane na targach IFA 2018

Mimo iż berlińskie targi technologiczne skupiają się głównie wokół technologii użytkowej, znajdziemy na nich sporo ciekawych sprzętów dla graczy. Oto subiektywny wybór najciekawszych produktów.