Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Reborn – Netflix stworzy film na podstawie komiksu. Sandra Bullock producentką

Reborn, komiks Marka Millara, doczeka się filmowej adaptacji od Netflixa. Producentką będzie Sandra Bullock.

Reborn, komiks Marka Millara, doczeka się filmowej adaptacji od Netflixa. Producentką będzie Sandra Bullock.

Michalina Reda

Michalina Reda

Reborn to jeden z komiksów Marka Millara i Grega Capullo, stworzony dla Image Comics. Akcja rozgrywa się w miejscu, w które wszyscy trafiają po śmierci. Dobrzy i źli spotykają się w jednym świecie - nie jest to ani piekło, ani niebo, a raczej miejsce, w którym nieustannie toczy się konflikt. Główną bohaterką komiksu jest Bonnie Black, która trafia do tego świata po swojej śmierci w wieku 80 lat. Tam spotyka wszystkich bliskich, którzy zmarli przed nią - brakuje tylko jej męża. Bonnie postanawia wyruszyć w podróż przez nową krainę by odkryć, gdzie on jest.

Zgodnie z nowymi informacjami, Netflix stworzy film na podstawie komiksu. Producentami będą Sandra Bullock, Roy Lee i Miri Yoon z Vertigo Entertainment oraz oczywiście Mark Millar i Greg Capullo. Reżyserem filmu ma zostać Chris McKay (LEGO Batman: Film). Nieoficjalne pogłoski mówią, że Bullock może też objąć główną rolę, jednak na razie nie jest to potwierdzone.

Na tę chwilę dalsze szczegóły nie są znane. Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV