Red Dead Redemption 2 na PC coraz bliżej? Wzmianka o grze w kodzie Rockstar Social Club

W aplikacji Rockstar Social Club pojawił się fragment kodu, który wskazuje na to, że prace nad Red Dead Redemption 2 na PC już trwają.

W aplikacji Rockstar Social Club pojawił się fragment kodu, który wskazuje na to, że prace nad Red Dead Redemption 2 na PC już trwają.

Red Dead Redemption 2 jest jedną z najlepiej ocenianych gier ostatnich lat. Gracze pokochali ogromny i zróżnicowany otwarty świat, ciekawą historię i duży poziom realizmu. Nic więc dziwnego, że tytuł ten wyczekiwany jest przez posiadaczy pecetów. Twórcy jednak milczą na temat portu i do tej pory nie doczekaliśmy się żadnej oficjalnej wzmianki na ten temat.

W sieci pojawiła się jednak kolejna poszlaka, która wskazuje, że port Red Dead Redemption 2 na PC rzeczywiście jest w planach. Tym razem jeden z internautów doszukał się wzmianki na ten temat w kodzie aplikacji Rockstar Social Club. Chodzi konkretnie o fragment: "RDR2_PC_Accomplishments" odnoszący się najprawdopodobniej do osiągnięć w grze.

Nie jest to coś, co można traktować na równi z oficjalną zapowiedzią, jednak taki fragment kodu raczej nie pojawił się tam przypadkiem. Pozostaje tylko pytanie kiedy doczekamy się premiery Red Dead Redemption 2 na PC. W przypadku Grand Theft Auto V gracze pecetowi musieli wykazać się sporą cierpliwością, bo gra pojawiła się na tej platformie ponad 1,5 roku po debiucie na PlayStation 3 i Xboksie 360.

Źródło: twitter.com / fot. 2K Games

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV