Przeczytaj w weekend

Red Dead Online bez PS Plus, ale także bez pokera... w Polsce

Moduł sieciowy gry Red Dead Redemption II opuscił fazę bety i nie wymaga aktywnej usługi PlayStation Plus. Okazuje się też, że gracze z Polski nie będą mieli okazji spróbować wirtualnego pokera.

Moduł sieciowy gry Red Dead Redemption II opuscił fazę bety i nie wymaga aktywnej usługi PlayStation Plus. Okazuje się też, że gracze z Polski nie będą mieli okazji spróbować wirtualnego pokera.

Sieciowy tryb gry w Red Dead Redemption 2 opuścił fazę testów beta i z tej okazji przez ograniczony czas dostępny jest również dla osób bez aktywnej subskrypcji PlayStation Plus. Ta specjalna oferta potrwa do 27 maja - po tym czasie konieczne będzie zainwestowanie w abonament by móc cieszyć się zabawą.

To jednak nie wszystko. Okazuje się, że wraz z aktualizacją Red Dead Redemption 2 w trybie Red Dead Online pojawiły się obostrzenia. W wybranych krajach, w tym również w Polsce, zabrakło możliwości gry w wirtualnego pokera - nawet w przypadku, gdy zostajemy zaproszeni do zabawy przez innych graczy. Prawdopodobnie wynika to z zapisów prawa, które uznają internetowego pokera za hazard.

 

Źródło: reddit.com / fot. Rockstar

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV