Przeczytaj w weekend

Red Dead Redemption 2 z terenami z poprzedniczki. Doczekamy się DLC?

Red Dead Redemption 2 oferuje duży, otwarty świat. Nie zabrakło w nim również miejsc znanych z poprzedniej odsłony serii.

Red Dead Redemption 2 oferuje duży, otwarty świat. Nie zabrakło w nim również miejsc znanych z poprzedniej odsłony serii.

Jeszcze przed premierą Red Dead Redemption 2 spekulowano, że w grze może znaleźć się cała mapa z poprzedniej części. I chociaż tak się nie stało, to w grze pojawiają się miejsca znane z poprzedniczki, a konkretnie lokacje New Elizabeth i New Austin. Miejsca te postanowił odwiedzić Paul Tassi z serwisu Forbes, który stwierdził, że są one tu wyjątkowo puste - a to bardzo dziwne, biorąc pod uwagę, że reszta świata jest tu bardzo dopracowana i pełna życia. Tassi próbował również dostać się do Meksyku, a konkretnie regionu o nazwie Nuevo Paraíso. Teoretycznie jest to niemożliwe z uwagi na rzekę, która dzieli obie lokacje. Pewnym graczom udało się jednak pokonać tę przeszkodę - możecie to zobaczyć na znajdującym się poniżej wideo.

Obecność tych terenów może świadczyć o chęci wykorzystania ich w przyszłości - na przykład w fabularnym dodatku. Niektórzy mają teorię, że Red Dead Redemption 2 może doczekać się rozszerzenia, które wprowadzi tu historię z poprzedniej części. Rozwiązanie to miałoby sens, gdyby gra trafiła na pecety - z uwagi na to, że pierwsze Red Dead Redemption nigdy się na tej platformie nie pojawiło. Istnieje również inna możliwość - niewykorzystane do tej pory tereny mogą zostać użyte w trybie wieloosobowym do gry.

Red Dead Redemption 2 - mapa
fot. Rockstar / screenrant.com

Źródło: screenrant.com / fot. Rockstar

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV