Repertuar kin Nowość Program TV

Red Dead Redemption 2 z terenami z poprzedniczki. Doczekamy się DLC?

Red Dead Redemption 2 oferuje duży, otwarty świat. Nie zabrakło w nim również miejsc znanych z poprzedniej odsłony serii.

Jeszcze przed premierą Red Dead Redemption 2 spekulowano, że w grze może znaleźć się cała mapa z poprzedniej części. I chociaż tak się nie stało, to w grze pojawiają się miejsca znane z poprzedniczki, a konkretnie lokacje New Elizabeth i New Austin. Miejsca te postanowił odwiedzić Paul Tassi z serwisu Forbes, który stwierdził, że są one tu wyjątkowo puste – a to bardzo dziwne, biorąc pod uwagę, że reszta świata jest tu bardzo dopracowana i pełna życia. Tassi próbował również dostać się do Meksyku, a konkretnie regionu o nazwie Nuevo Paraíso. Teoretycznie jest to niemożliwe z uwagi na rzekę, która dzieli obie lokacje. Pewnym graczom udało się jednak pokonać tę przeszkodę – możecie to zobaczyć na znajdującym się poniżej wideo.

Obecność tych terenów może świadczyć o chęci wykorzystania ich w przyszłości – na przykład w fabularnym dodatku. Niektórzy mają teorię, że Red Dead Redemption 2 może doczekać się rozszerzenia, które wprowadzi tu historię z poprzedniej części. Rozwiązanie to miałoby sens, gdyby gra trafiła na pecety – z uwagi na to, że pierwsze Red Dead Redemption nigdy się na tej platformie nie pojawiło. Istnieje również inna możliwość – niewykorzystane do tej pory tereny mogą zostać użyte w trybie wieloosobowym do gry.

Red Dead Redemption 2 - mapa
fot. Rockstar / screenrant.com

spoilery
-
-

Źródło: screenrant.com / fot. Rockstar

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.