Przeczytaj w weekend

Red Sonja – Bryan Singer pracuje nad serialem dla dorosłych?

Amerykańskie media nieoficjalnie informują, że Bryan Singer rozpoczął prace nad serialem Red Sonja opartym na komiksach. Projekt ma być przeznaczony tylko dla dorosłych widzów.

Amerykańskie media nieoficjalnie informują, że Bryan Singer rozpoczął prace nad serialem Red Sonja opartym na komiksach. Projekt ma być przeznaczony tylko dla dorosłych widzów.

Reżyser X-Men: Apocalypse - Bryan Singer - według najnowszych plotek rozpoczął prace nad serialem Red Sonja, który ma być telewizyjną adaptacją przygód bohaterki. Postać ta stworzona została przez Roberta E. Howarda, który umieścił ich w swoich książkach i opowiadaniach, podobnie jak Conana Barbarzyńcę. Nad projektem telewizyjnym czuwają także Luke Lieberman i Jason Taylor, a studiem produkcyjnym, które zajmuje się projektem jest Bad Hat Harry.

Czytaj także: David Hasselhoff dołącza do kinowego Słonecznego patrolu

Red Sonja nie został jeszcze zakupiony przez żadną stację telewizyjną. Nieoficjalnie mówi się jednak, że ma to być serial dla dorosłych, z masą brutalności i krwi, a także z wieloma scenami seksu. Ten opis wyraźnie zawęża prawdopodobnych chętnych do kupienia projektu. Chętni mogą być: HBO, Showtime, Starz lub Netflix.

W 1985 roku powstał film o bohaterce, w którą wcieliła się Brigette Nielson, a w obsadzie znalazł się też Arnold Schwarzenegger. Red Sonya jest też znana z komiksów Dynamite Entertainment, które fabularnie powiązane były z przygodami Conana Barbarzyńcy i osiągnęły dużą popularność.

Źródło: ComicBookMovie / Fot. ComingSoon

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV