Przeczytaj w weekend

Reporterka na tropie zbrodni. Zwiastun serialu Ostre przedmioty

HBO zaprezentowało zwiastun nadchodzącego serialu opartego na bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Premiera w lipcu.

HBO zaprezentowało zwiastun nadchodzącego serialu opartego na bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Premiera w lipcu.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Serial Sharp Objects opowiada historię reporterki Camille Preaker, która powraca do swojego rodzinnego miasteczka, aby rozwikłać zagadkę morderstwa dwóch dziewczyn. Próbując ułożyć psychologiczną łamigłówkę z przeszłości, odkrywa, że ​​identyfikuje się z młodymi ofiarami nieco zbyt blisko. Zadebiutował zwiastun produkcji, który możecie obejrzeć poniżej.

W obsadzie znajdują się Amy Adams, Patricia Clarkson, Chris Messina, Eliza Scanlen, Elizabeth Perkins, Matt Craven, Henry Czerny, Taylor John Smith, Sophia Lillis oraz Madison Davenport. Showrunnerem serialu jest Marti Noxon. Wszystkie odcinki produkcji wyreżyserował Jean-Marc Vallée. Premiera 8 lipca.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV