Reżyserska wersja nowego To pojawi się za kilka miesięcy
Twórca tegorocznego hitu kasowego opartego na bestsellerowej powieści Stephena Kinga zapowiedział pojawienie się wersji reżyserskiej produkcji.
Twórca tegorocznego hitu kasowego opartego na bestsellerowej powieści Stephena Kinga zapowiedział pojawienie się wersji reżyserskiej produkcji.

Andy Muschietti, twórca nowego It: Chapter One obiecał jakiś czas temu fanom, że pojawi się wersja reżyserska produkcji, która będzie zawierać 15 minut dodatkowego materiału. Jednak wydanie DVD i Blu-ray, które niedługo trafi do sklepów nie będzie posiadało tej wersji. Reżyser postanowił uspokoić wielbicieli filmu.
W rozmowie z Bloody-Disgusting Muschietti potwierdził, że za kilka miesięcy na rynek trafi rozszerzona, reżyserska wersja widowiska.
Premiera DVD, Blu-ray oraz 4K To 9 stycznia 2018 roku.
Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Empire




naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1990, kończy 35 lat
ur. 1965, kończy 60 lat
ur. 1962, kończy 63 lat
ur. 1966, kończy 59 lat
ur. 1956, kończy 69 lat

