Przeczytaj w weekend

Robert Redford żałuje, że ogłosił swoją aktorską emeryturę

Legendarny aktor wypowiedział się o swojej decyzji związanej z aktorską emeryturą.

Legendarny aktor wypowiedział się o swojej decyzji związanej z aktorską emeryturą.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  robert redford 

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Robert Redford postanowił ogłosić swoje przejście na aktorską emeryturę. Nadchodzący Old Man and the Gun będzie jego ostatnim filmem w karierze. W czasie premiery tej produkcji w rozmowie z Variety Redford powiedział jednak, że żałuje swego publicznego obwieszczenia.

To był błąd. Nigdy nie powinienem tego mówić. Jeśli mam przejść na emeryturę, to wolę to zrobić w ciszy, ale nie powinienem tego ogłaszać publicznie, ponieważ wtedy przyciąga to zbyt wiele uwagi wobec mojej osoby w niewłaściwy sposób.

Reporter zapytał aktora o to, czy Old Man and the Gun będzie rzeczywiście jego ostatnim filmem. Redford nie chciał odpowiedzieć na to pytanie.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV