Przeczytaj w weekend

Rola Grace Choi w nowym serialu Black Lightning obsadzona

Powiększa się obsada nowego serialu The CW pod tytułem Black Lightning. Wiemy już, kto wcieli się w postać Grace Choi.

Powiększa się obsada nowego serialu The CW pod tytułem Black Lightning. Wiemy już, kto wcieli się w postać Grace Choi.

Michalina Reda

Michalina Reda

Black Lightning to nowy serial stacji The CW, który skupi się na superbohaterze, który staje się postrachem wszystkich przestępców. Produkcja jest adaptacją komiksów DC, a w rolę głównego bohatera wcieli się Cress Williams.

Zgodnie z nowymi informacjami, komiksową Grace Choi zagra Chantal Thuy. Aktorka wystąpiła między innymi w produkcjach takich jak Madam Secretary czy Pretty Little Liars, gdzie wcielała się odpowiednio w Nhung Chuang oraz Jackie.

Chantal Thuy
fot. Rock Paper Noodle

Serialowa Grace Choi to najlepsza przyjaciółka i miłość Anissy Pierce (Nafessa Williams), która jako pierwsza uwierzy w jej nadprzyrodzone zdolności. W komiksach dołączyła do grupy Outsiders stworzonej przez Batmana do walki z przestępczością.

Serial zadebiutuje w przyszłym roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV