Przeczytaj w weekend

Rozpustnice – będzie 3. sezon serialu

Rozpustnice (Harlots) powrócą z 3. sezonem. Produkcja została przedłużona przez Hulu.

Rozpustnice (Harlots) powrócą z 3. sezonem. Produkcja została przedłużona przez Hulu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Hulu 

Harlots to serial platformy Hulu, który zadebiutował w ubiegłym roku i liczy na tę chwilę dwa sezony. Akcja rozgrywa się w Londynie w XVIII wieku, a główną bohaterką jest właścicielka burdelu, Margaret Wells, która stara się wychować w tym świecie swoją córkę. Jest to wielopokoleniowa historia kobiet rodu Wellsów.

Dziś poinformowano, że Rozpustnice doczekają się kontynuacji - serial został przedłużony na 3. sezon. Nowa odsłona ma składać się z 8 odcinków i zadebiutuje w przyszłym roku. W obsadzie ma powrócić Samantha Morton, jednak dalsze szczegóły dotyczące castingu czy nadchodzących wydarzeń nie są jeszcze znane.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV