Przeczytaj w weekend

Ruszają zdjęcia do nowego serialu komediowego TVP2, Pod wspólnym niebem

Serial pokaże codzienne życie dwóch różnych rodzin, które przez przypadek muszą razem zamieszkać. Emisja rozpocznie się we wrześniu, a nowe odcinki będą pojawiać się co piątek.

Serial pokaże codzienne życie dwóch różnych rodzin, które przez przypadek muszą razem zamieszkać. Emisja rozpocznie się we wrześniu, a nowe odcinki będą pojawiać się co piątek.

Karolina Szendera

Karolina Szendera

Jak pisze portal wirtualnemedia.pl, już w tym tygodniu ruszają zdjęcia do serialu Pod wspólnym niebem. Produkcja opowiadająca o mieszkających razem dwóch zupełnie różnych rodzinach, często się ze sobą kłócących, będzie składać się z dwunastu 25-minutowych odcinków. Nie zabraknie także wątku romantycznego, czyli uczucia rodzącego się pomiędzy członkami rodzin, Julią i Romanem. Serial będzie prawdopodobnie emitowany na TVP2 zaraz po Rodzinka.pl.

Czytaj także: Polityka na wesoło, czyli wkrótce w kinach polska komedia Na układy nie ma rady

Nie skompletowano jeszcze całej obsady serialu, lecz wiadomo na pewno, że zagrają w nim Marek Bukowski, Ewa Szykulska, Tadeusz Chudecki, Piotr Szwedes, Przemysław Furdak, Sebastian Konrad i Marek Frąckowiak. Scenariusz napisał Marek Śledziewski. Premiera we wrześniu.

Źródło: wirtualnemedia.pl / zdjęcie główne: TVP

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV