Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Rodzinka.pl (2011)

Śr. ocena 6.1

Znasz ten serial? Oceń!

0,0

Zgłoś błąd na stronie

Najnowsza recenzja redakcji

Rodzinka.pl zaskarbiła sobie sympatię oglądających do tego stopnia, że twórcy postanowili nakręcić trzeci już sezon serialu. Do trzech razy sztuka?

Serial prezentuje nam dole i niedole rodziny Boskich, w skład której wchodzą Ludwik, Natalia i trójka ich pociech. Synowie dostarczają rodzicom rozmaitych atrakcji charakterystycznych dla swojego wieku. Chłopcy wchodzą w wiek dojrzewania, a zatem, czego należy spodziewać się w trzeciej serii?

©2012 TVP2 / fot. Wojtek Radwański

Dwa pierwsze odcinki odsłoniły nieco rąbka tajemnicy. Najstarszego syna czeka miłości, co sprawi, że Natalia będzie musiała pogodzić się z obecnością pod swoim dachem innej kobiety. Pierworodny Boski będzie chciał zdobyć prawo jazdy. W zasadzie są to dwa najwyraźniejsze wątki, które możemy obejrzeć w premierowych odcinkach 3. sezonu.

Twórcy Rodzinki.pl nie silili się na zmianę konwencji serialu, więc odcinki nadal nie stanowią ogólnej całości splatanej głównym wątkiem. Taka forma jest znana fanom i akceptowalna, więc raczej dobrze, że nikt nie próbował dokonać tutaj rewolucji.

Widzimy, że w 3. sezonie czekać nas będzie więcej emocji, które związane są z trudnym wiekiem młodszych bohaterów. Okraszono to niezłym humorem, który rozluźnia i zapewnia dobrą zabawę. W kilku scenach można szczerze popłakać się ze śmiechu. Innymi słowy nadal jest to lekka i nieskomplikowana rozrywka, która idealnie pasuje do wieczornego odpoczynku po pracy.

©2012 TVP2 / fot. Wojtek Radwański

Wesołej rodzince wszystko przychodzi z łatwością. Nie brak czułości i erotyzmu pomiędzy rodzicami, a dzieci chociaż niesforne, to bardziej sprawiają wrażenie uroczych psotników, niż nastolatków sprawiających problemy swoim rodzicom. Czasem razi to, że w tym serialu przygody są zawsze lekkie, proste i urocze, a Boscy są trzymani z daleka od wszelkich kłopotów życia codziennego. Co prawda, są poruszane poważniejsze tematy, jak na przykład homoseksualizm, ale twórcy robią to z przymrużeniem oka, nie wychodząc poza luźną konwencję Rodzinki.pl.

Warto wspomnieć nieco o bohaterach drugoplanowych, czyli przyjaciołach państwa Boskich. W tych rolach oglądamy Agatę Kuleszę i Jacka Braciaka. Radzą sobie znakomicie, wzmacniając humorystyczną warstwę serialu.

3. sezon Rodzinki.pl zapowiada taki sam poziom, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni. Przyjemna komedia, zapewniająca luźną rozrywkę.

Ocena: 7/10

Pokaż całą recenzję

Obsada

Sezony

Sezon 1:

Sezon 2:

Sezon 3:

Sezon 4:

Sezon 5:

Sezon 6:

Sezon 7:

Sezon 8:

Sezon 9:

Sezon 10:

Sezon 11:

Sezon 12:

Sezon 13:

Sezon 14:

 

 

Powiązane Artykuły

Paulina Wiśniewska
weekend
-

Dlaczego tak bardzo kochamy sitcomy?

Wolny wieczór, popcorn, wygodne siedzisko, a to wszystko w towarzystwie odcinka ulubionego sitcomu. Potem kolejny.…

Katarzyna Koczułap
1-

Wspominamy tych, którzy odeszli

1 listopada wspominamy ludzi kultury - reżyserów, pisarzy, aktorów - którzy odeszli w ciągu ostatnich…

Adam Siennica
-

Najlepsze polskie seriale komediowe ostatnich lat

Polskie seriale komediowe w ostatnich latach miały momenty, kiedy mieliśmy do czynienia z czymś wartościowym…

Wielu autorów
1-

Jesień w TVP mało atrakcyjna. Przegląd i analiza ramówki

Telewizja Polska ogłosiła ramówkę na jesień. Co ciekawego zobaczymy na kanałach TVP 1, TVP 2…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]