Ryan Hansen dołącza do obsady „Bad Judge”

Z serialu Bad Teacher do Bad Judge. Ryan Hansen kompletuje obsadę nowej komedii NBC. Zagra w niej główną rolę męską.

Z serialu Bad Teacher do Bad Judge. Ryan Hansen kompletuje obsadę nowej komedii NBC. Zagra w niej główną rolę męską.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Ryan Hansen wcieli się w Gary'ego Boyda, kumpla głównej bohaterki i jednego z biegłych w sądzie, w którym pracuje Rebecca. Tę rolę w pilocie grał Mather Zickel, ale nie sprostał oczekiwaniom producentów i zrezygnowano z jego nagażu. Hansen wskakuje na jego miejsce i ma pojawiać się w każdym odcinku. Również w pilocie, do którego sceny z Hansenem nakręcone zostaną od nowa.

Czytaj także: Kate Walsh o swojej roli w "Bad Judge"

Bad Judge to komedia, w której główną rolę zagra gwiazda serialu Prywatna praktyka - Kate Walsh. Aktorka wciela się w kobietę prowadzącą szalone życie, które nie przystoi zawodowi jaki wynonuje. Rebecca Wright jest sędzią stanowym, a jej życie komplikuje się, gdy poznaje małego chłopca, którego rodzice (przez wyrok Wright) siedzą w więzieniu.

Zwiastun Bad Judge poniżej.

Źródło: deadline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV