Samsung Galaxy Note 10 – pierwsze zdjęcia

W sieci pojawiły się pierwsze materiały ilustrujące wygląd nowego topowego smartfona od Samsunga. Oto jak wygląda Galaxy Note 10.

W sieci pojawiły się pierwsze materiały ilustrujące wygląd nowego topowego smartfona od Samsunga. Oto jak wygląda Galaxy Note 10.

Emil Borzechowski
Emil Borzechowski
Tagi:  samsung 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Za kilka tygodni Samsung zaprezentuje kolejną generację swoich smartfonów w rozmiarze XXL. Impreza Unpacked 2019 z Galaxy Note 10 w roli głównego gościa odbędzie się 7 sierpnia, ale już teraz możemy zobaczyć, jak ten sprzęt będzie prezentował się w pełnej krasie. Pierwsze zdjęcia urządzenia właśnie przedostały się do sieci. Za ten wyciek odpowiadają Roland Quandt z serwisu WinFuture oraz Ishan Agarwal z MySmartPrice, nie są to zatem materiały od anonimowych twórców lecz pliki, do których dotarli wiarygodni dziennikarze. Można zatem założyć, że mamy tu do czynienia ze zdjęciami ilustrującymi rzeczywiste urządzenie, a nie wyłącznie projekt koncepcyjny:

Jak widać na powyższych zdjęciach, Samsung wprowadzi do sprzedaży co najmniej dwie wersje kolorystyczne Note'a 10 – czarną oraz perłową. Materiały potwierdzają także przecieki dotyczące potrójnego głównego układu optycznego oraz bezramkową konstrukcję urządzenia z obiektywem do selfie wyciętym w wyświetlaczu.

Co ciekawe, nie znajdziemy tu fizycznego czytnika linii papilarnych, pozwala to przypuszczać, że moduł ten będzie ukryty pod powierzchnią wyświetlacza. Projektanci pozbyli się także złącza słuchawkowego. O tym, co jeszcze skrywa ten sprzęt, dowiemy się już na początku sierpnia, podczas kolejnej konferencji Unpacked 2019.

Źródło: The Verge / Zdjęcie: Ishan Agarwal

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV