Przeczytaj w weekend

Scott Wilson nie żyje. Aktor znany z The Walking Dead miał 76 lat

Scott Wilson nie żyje. Aktor wcielał się w Hershela Greene'a w serialu The Walking Dead.

Scott Wilson nie żyje. Aktor wcielał się w Hershela Greene'a w serialu The Walking Dead.

Scott Wilson nie żyje. Aktora kojarzymy przede wszystkim z roli Hershela Greene'a w serialu The Walking Dead, z którym był związany od 2011 roku.

Tuż przed poinformowaniem o jego śmierci, producenci ogłosili na Comic Conie w Nowym Jorku, że Hershel powróci w 9. sezonie serialu. Kilka godzin później smutną informację o jego odejściu podano za pośrednictwem konta na Twitterze należącego do The Walking Dead:

Przed przystąpieniem do serialu, aktor od lat związany był ze światem filmowym, jednak swoją karierę rozpoczynał od teatru. W 1967 roku zadebiutował w filmie pełnometrażowym In the Heat of the Night w reżyserii Normana Jewisona, a następnie pojawiał się w kolejnych filmach takich jak The Great Gatsby (1974), The Exorcist III, G.I. Jane czy Pearl Harbor. Do najpopularniejszych tytułów z jego udziałem należą The Ninth Configuration (nominacja do statuetki Złotego Globu), a w ostatnich latach Bosch czy C.S.I.: Crime Scene Investigation, gdzie zagrał Sama Brauna w dziewięciu odcinkach.

Zagraniczne strony podają, że Wilson zdążył nakręcić wszystkie swoje sceny do 9. sezonu The Walking Dead. Nadchodząca odsłona będzie zatem ostatnią, w której zobaczymy jego postać.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV