Sekiro: Shadows Die Twice. Premierowy zwiastun gry przedstawia walkę i śmierć

Premiera Sekiro: Shadows Die Twice coraz bliżej. Z tej okazji do sieci trafił nowy zwiastun tej produkcji.

Premiera Sekiro: Shadows Die Twice coraz bliżej. Z tej okazji do sieci trafił nowy zwiastun tej produkcji.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Sekiro: Shadows Die Twice to nowa produkcja od deweloperów z From Software. Ponownie będziemy mieli do czynienia z grą stawiającą na wysoki poziom trudności, jednak tym razem większy nacisk położono na dynamikę walki. Jednak nie tylko starcia będą tu szybsze niż w serii Dark Souls, ale i eksploracja ulegnie zmianie. Główny bohater będzie znacznie bardziej zręczny, a do przemierzania lokacji będziemy mogli wykorzystać też linkę z hakiem.

W sieci pojawił się już premierowy zwiastun Sekiro: Shadows Die Twice. Efektowny materiał przedstawia starcia z przeciwnikami, nie zabrakło tu też mechaniki podnoszenia się po śmierci. W wideo pokazane zostały nieprezentowane do tej pory lokacje oraz przeciwnicy, w związku z czym niektórzy mogą uznać to za spojlery.

Premiera Sekiro: Shadows Die Twice już 22 marca. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: youtube.com / fot. Activision

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV